1D14A-330M datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    1D14A-330M
  • Производитель
    ICE Components
  • Описание
    ICE Components 1D14A-330M Dimensions: 10.5 mm W x 15 mm L x 16.3 mm H Inductance: 33 uH Maximum Dc Current: 6.5 Amps Maximum Dc Resistance: 16 mOhms Operating Temperature Range: - 40 C to + 130 C Series: 1D14A Shielding: Shielded Termination Style: Through Hole Tolerance: 20 % RoHS: yes Maximum DC Current: 6.5 A Maximum DC Resistance: 16 mOhms Case Height: 10.5 mm Case Length: 15 mm Case Width: 16.3 mm Core Material: Ferrite Product: Inductors Test Frequency: 1 kHz Type: Class D Inductors